V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať!  Telefonický kontakt +421 948 227 588   Mail: info@unistyle.sk

DOPRAVA ZDARMA

Sledujte náš Youtube kanál kde nájdete videá k  našim produktom!

Potrebujem vodičský preukaz na elektrický skúter alebo harley?

Ako na prihlásenie elektrického skútra?

Najpredávanejšie značky:

Novinky

arr3Prečo si vybrať ELEKTROBICYKEL?Vstúpte do nového veku jazdenia s našimi elektrickými bicyklami a objavte revolúciu, ktorá vám... arr3Prečo si vybrať ELEKTRICKÝ SKÚTER a HARLEY ?Vstúp do éry elektrickej slobody a objav revolučné možnosti dopravy s elektroskútrom alebo elektro...

EURO PROFI TREND s.r.o.
Brestovec 146
907 01 Myjava
tel: +421948227588
info(a)unistyle.sk

Úvod » Elektrické skútre a harley » Elektrický harley CityCoco M4 20Ah 2000W

Elektrický harley CityCoco M4 20Ah 2000W

skladom

Strážny pes

Novinka!

Ako prihlásiť skúter, harley?

0x
Skladom: 2 ks
Dostupnosť: Skladom
Batéria: 20 Ah
Výkon: 2000W
Dodacia doba: Predpokladaný termín dodania je 3-5 pracovných dní
naša cena:
1 950,00 € (Nie sme platcami DPH)

do košíka:

Nadupaný harley CityCoco M4 20Ah 2000W

Zažite  dobrodružstvo s našou  bombou - elektrickým harley Citycoco M4 !

Svojou silou 2000 W a napätím 60V 20Ah vás tento stroj zavedie do sveta slobody a rýchlosti.

Prekonajte 60-80 km s jediným nabitím a dosiahnite maximálnu rýchlosť 45 km/h, čo je ako letieť nízkou nad mestom.

Nechajte sa okúzliť 12-palcovými kolesami, ktoré vám poskytnú pohodlnú jazdu aj po nerovnom teréne.

S hydraulickými kotúčovými brzdami a kapacitou preťaženia až 200 kg sa nemusíte obávať žiadnych výziev.

Pozrite si montážne video :

Displej:

Našiel svoje miesto na palubnom paneli skútra - jasný a prehľadný LCD displej, ktorý umožňuje jednoduché čítanie aj pri silnom slnečnom žiarení a v noci. Na tomto displeji máte okamžitý prístup k hlavným parametrom vášho skútra počas jazdy, ako sú rýchlosť a stav nabitia batérie. Displej zároveň plní funkciu odometra, zobrazujúc prejdenú vzdialenosť, a jednoduché a prehľadné ikonky vám poskytujú informácie napríklad o stave svetiel. S týmto LCD displejom budete vždy v obraze a bezpečne ovládate svoje skútre.

Brzdy:

Kvalitné brzdy sú nevyhnutnosťou pre vozidlá tohto druhu. Musia zabezpečiť bezpečnosť a mať vysokú efektivitu - práve také sú brzdy v ponúkanom vozidle. V spojení s rozumom a jazdnými schopnosťami predstavujú primeranú záruku bezpečnosti. Hydraulické kotúčové brzdy sú precízne spracované do posledného detailu a zabezpečujú optimálne podmienky jazdy. Kotúčová brzda je umiestnená na prednej aj zadnej časti vozidla, čo spoločne vytvára dojem spoľahlivého zastavenia.  Motor poskytuje silu, zatiaľ čo brzdy zabezpečujú kontrolu nad ňou.

Osvetlenie:

Nainštalované osvetlenie zabezpečuje maximálnu úroveň bezpečnosti aj počas jazdy za tmy. Toto riešenie zabezpečí bezpečnosť a umožní vyhnúť sa prekážkam na ceste. LED technológia, okrem vynikajúcich parametrov osvetlenia, sa vyznačuje aj nízkou spotrebou prúdu, čo umožňuje dlhšie cesty!

Citycoco M4 je skutočným kráľom ulíc, pripraveným viesť vás do nových dobrodružstiev. Spoznajte svet rýchlosti a slobody ešte dnes!

Parameter

NGZlYTU
Strážny pes
Watch DOG