V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať!  Telefonický kontakt +421 948 227 588   Mail: info@unistyle.sk

DOPRAVA ZDARMA

Sledujte náš Youtube kanál kde nájdete videá k  našim produktom!

Potrebujem vodičský preukaz na elektrický skúter alebo harley?

Ako na prihlásenie elektrického skútra?

Najpredávanejšie značky:

Novinky

arr3Prečo si vybrať ELEKTROBICYKEL?Vstúpte do nového veku jazdenia s našimi elektrickými bicyklami a objavte revolúciu, ktorá vám... arr3Prečo si vybrať ELEKTRICKÝ SKÚTER a HARLEY ?Vstúp do éry elektrickej slobody a objav revolučné možnosti dopravy s elektroskútrom alebo elektro...

EURO PROFI TREND s.r.o.
Brestovec 146
907 01 Myjava
tel: +421948227588
info(a)unistyle.sk

Úvod » Elektrobicykle » Elektrobicykel I-bike Green 6 AH

Elektrobicykel I-bike Green 6 AH

skladom

Strážny pes

0x
Skladom: 5 ks
Dostupnosť: Skladom
Batéria: 6 Ah
Výkon: 250W
Dodacia doba: Predpokladaný termín dodania je 3-5 pracovných dní
Veľkosť kolies: 14"
naša cena:
710,00 € (Nie sme platcami DPH)

do košíka:

Čas nabíjania: 5 hodín
Pedále: Platformové
Maximálna nosnosť: 100 kg
Doplňujúce vybavenie: Stojan, blatníky, zvonček, osvetlenie, stojan, elektrická asistencia

Špecifikácie

Výkon motora: 250 W
Typ batérie: Lítium-iónová
Batéria: 36 V / 6 Ah / 216 Wh
Elektrický pohon: V zadnej náboji
Maximálna rýchlosť: 25 km/h
Čas nabíjania batérie: 5 hodín
Dojazd na jedno nabitie: 20 km

I-bike – klasický taliansky štýl!

Talianska spoločnosť I-Bike sa vyznačuje ako zmyslom pre detail, tak aj celkovým imidžom e-bikov. Bicykle I-Bike sú jednoduché, ale jedinečné. Vyrobené z kvalitných dielov si budete dlho užívať pohodlnú, štýlovú a ekologickú jazdu. Elektrobicykle sú navyše často vybavené užitočným príslušenstvom, ako je napríklad nosič. I-Bike tvorí s ohľadom aj na tých najnáročnejších zákazníkov.

Skladací elektrobicykel 20 City 3 režimy 6 Ah

I-bike Fold Green skladací bicykel s posilňovačom riadenia, 20"

Kód bicykla: W22-IL3548

FLEXIBILITA NABÍJANIA - Vybavený bezpečnostným zámkom, možno ho nabíjať priamo na bicykli alebo jedným otočením kľúča, vybrať a nabiť kdekoľvek jednoduchým pripojením k priloženej nabíjačke.

ZADNÁ KUFRA – prenášanie predmetov visiacich na riadidlách je nebezpečné a môže zhoršiť vašu schopnosť manévrovať a udržiavať rovnováhu. So zadným nosičom sa tomuto zlozvyku môžete vyhnúť.

SKLADACIE PEDÁLY - dokonca aj pedále sa dajú zložiť, čo umožňuje ešte viac zmenšiť veľkosť bicykla. Navyše v prípade pádu poskytujú menší odpor, čím sa znižuje možnosť zlomeniny.

INTEGROVANÝ SNÍMAČ KADENCIE - snímač kadencie je plne integrovaný so stredovou konzolou bicykla. Táto nová verzia pozostáva z jediného komponentu, ktorý môže zaručiť vyššiu spoľahlivosť a minimálnu údržbu.

LED SVETLÁ A ELEKTRONICKÝ ZVONČEK - Predný LED a zadný projektor zaručujú maximálnu viditeľnosť aj za zhoršených svetelných podmienok. Elektronický zvonček, ktorý možno aktivovať jednoduchým tlačidlom, vám umožní efektívne signalizovať vašu prítomnosť v mestskej premávke.

PRAKTICKÝ LED DISPLEJ - namontovaný na riadidlách vám okrem indikácie zostávajúcej úrovne nabitia batérie umožňuje voliť medzi 3 úrovňami podpory modulácie ťahu motora pri pedálovaní v závislosti od štýlu používania.

KOVOVÉ BLATNÍKY - Na rozdiel od väčšiny ostatných modelov sú blatníky vyrobené z kovu a lakované tak, aby ladili s bicyklom pre väčšiu eleganciu a väčšiu odolnosť.

RÝCHLOUPÍNACIE  ELEKTRICKÉ KÁBLE  - unikátnou vlastnosťou elektroinštalácie je prítomnosť vodotesných rýchloupínacích káblových konektorov . Ideálne pre údržbu a diagnostiku, zjednodušujú správu opráv pre profesionálov aj spotrebiteľov.

FUNKCIA „CHOĎ“ PRI 6 KM/H - jednoduchým stlačením tlačidla sa môžete rozbehnúť bez pedálovania rýchlosťou až 6 km/h. Veľmi užitočné pre opätovné rozbehnutie po zastavení na semafore a pre manuálne tlačenie bicykla, najmä do kopca na garážových rampách alebo v priestoroch určených len pre chodcov.

Skladací elektrický bicykel 20 City 3 režimy 6 Ah Veľkosť rámu 14 palcov

Okrem toho

• Nabíjačka: Áno
Skladací elektrický bicykel 20 City 3 režimy 6 Ah Kód výrobcu 8052536050938
Skladací elektrický bicykel 20 City 3 režimy 6 Ah Dodatočná výbava blatníky kufra osvetlenie zvončeka elektrický stojan
Skladací elektrický bicykel 20 Mesto 3 režimy 6 Ah Veľkosť kolies (
Skladací elektrický bicykel 20 City 3 režimy 6 Ah V-brzdy
Skladací elektrický bicykel 20 City 3 režimy 6 Ah Výkon motora 250 W

Ako doma poskladáme bicykel?

Skladací elektrobicykel 20 Mesto 3 režimy 6 Ah Hmotnosť 22 kg

Vyberte a rozbaľte jednotlivé položky z obalu.

Skladací elektrobicykel 20 City 3 režimy 6 Ah Typ prehadzovačky žiadny

Nainštalujte sedlo a riadidlá.

Skladací elektrický bicykel 20 City 3 režimy 6 Ah Pedály platformy

Naskrutkujte predné koleso a nainštalujte pedále (všimnite si, ktorý pedál je pravý a ktorý ľavý).

Skladací elektrobicykel 20 City 3 režimy 6 Ah Maximálne zaťaženie 100 kg

Skontrolujte, či sú všetky komponenty správne nainštalované a dotiahnuté. Ak áno - bicykel je pripravený na jazdu!

Batéria: 6 Ah
Výkon: 250W

Najpredávanejšie

Vytvorené systémom www.webareal.sk